bitbay polska - BitBay
4055
page-template-default,page,page-id-4055,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay polska

[yasr_overall_rating]

bitbay polska

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay polska

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay polska) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay polska – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay polska.

bitbay polska

Zaczynamy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na początek trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwili na dostarczony przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany przez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. weryfikacja jest przymusowa po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay polska.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay polska – Bitcoin

Płatności na Bit-Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji pośpiesznej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu z grubsza 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay polska ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay polska

bitbay polska