bitbay png - BitBay
4022
page-template-default,page,page-id-4022,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay png

[yasr_overall_rating]

bitbay png

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay png

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay png) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay png – Sprzedaż

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała utworzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież uświetniona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay png.

Bit Bay zakładanie konta

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas starczy kopnąć adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany przez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay png.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay png – Giełda krypto

Wpłata na bitbay png

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw błyskawicznej odpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay png ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay png

bitbay png