bitbay pl - BitBay
3875
page-template-default,page,page-id-3875,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay pl

[yasr_overall_rating]

bitbay pl

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay pl

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay pl) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay pl –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z myślą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay pl.

bitbay pl:

Inicjujemy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na początek tylko trzeba podać adres email.

Po chwileczek na kopnięty przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony poprzez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bitbay pl.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay pl – Bit-Bay

Płatności na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji ekspresowej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay pl ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay pl

bitbay pl