BitBay Pay - Płatności w BTC, Płatności BitBay Pay - Bit-bay.com
521
page-template-default,page,page-id-521,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BitBay Pay

[yasr_overall_rating]

BitBay Pay

BitBay Pay to nowoczesna platforma dająca ci możliwość akceptacji płatności za pomocą Bitcoina. Szybko, łatwo i bezpiecznie. Dziennie obsługiwane jest ponad 50 000 płatności. Skorzystaj z BitBay Pay już teraz.

Płatności za pomocą Bitcoin

Bitcoin to waluta przyszłości – inna niż wszystkie inne. Nie ma na świecie innego środka płatności, który oferuje tak wiele możliwości. Główną jego zaletą jest możliwości dokonywania płatności niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się aktualnie znajdujesz. Płatności są tanie, z tego względu, że Bitcoin nie potrzebuje do ich wykonywania żadnej dodatkowej strony transakcji. Zaawansowane możliwości kryptograficzne zabezpieczają płatności każdego klienta. Dzięki BitBay Pay nie ma żadnego limitu transakcji, a podatek jest najniższy z możliwych.

Dlaczego wybrać BitBay Pay?

Po pierwsze natychmiastowe transakcje w Polsce i za granicą – dzięki BitBay Pay można dokonywać płatności z każdego miejsca na świecie. Po drugie, aby dokonywanie płatności jeszcze nigdy nie było takie proste – wystarczy jedno kliknięcie. Kolejną zaletą BitBay Pay jest możliwość dokonywana płatności w różnych walutach oraz możliwość dokonywania płatności online jak i w punktach stacjonarnych. Wysokie bezpieczeństwo to także jedna z cech, która wyróżnia tę usługę. Środki są zabezpieczone za pomocą zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają ci na bezpieczne utrzymywanie i korzystanie ze swoich środków.

Szybka rejestracja i darmowe konto

Założenie konta trwa dosłownie kilka chwil. Łatwy system nie wymaga żadnej skomplikowanej implementacji. Konto jest w stu procentach darmowe. W panelu znajdziesz wszystko co jest potrzebne do płatności Bitcoin.