bitbay oplaty - BitBay
3878
page-template-default,page,page-id-3878,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay oplaty

[yasr_overall_rating]

bitbay oplaty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay oplaty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay oplaty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay oplaty – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay została zrealizowana z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay oplaty.

BitBay rejestracja

Inicjujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja została znacznie sprowadzona. Po pierwsze starczy przekazać adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas login czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay oplaty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay oplaty – Gieła bitcoin

Płatności na Bit Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku plus minus 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay oplaty ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay oplaty

bitbay oplaty