bitbay opinie 2018 - BitBay
3620
page-template-default,page,page-id-3620,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay opinie 2018

[yasr_overall_rating]

bitbay opinie 2018

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay opinie 2018

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay opinie 2018) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay opinie 2018 –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana oraz przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay opinie 2018.

BitBay zakładanie konta:

Rozpoczynamy od stworzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wysoce uproszczona. Na wstęp wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay opinie 2018.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay opinie 2018 – BitBay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości ekspresowej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay opinie 2018 ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay opinie 2018

bitbay opinie 2018