bitbay.net - BitBay
3530
page-template-default,page,page-id-3530,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay.net

[yasr_overall_rating]

bitbay.net

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay.net

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay.net) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbay.net –

Nowa edycja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla których liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitbay.net.

BitBay zakładanie konta

Zaczynamy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na wstęp starczy kopnąć adres email.

Po chwil na kopsnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay.net.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay.net – Bitcoin

Wpłata na bitbay.net

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( bitbay.net ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay.net

bitbay.net