bitbay.net opinie - BitBay
3737
page-template-default,page,page-id-3737,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay.net opinie

[yasr_overall_rating]

bitbay.net opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay.net opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay.net opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay.net opinie – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay.net opinie.

bitbay.net opinie:

Inicjujemy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja została wielce uproszczona. Po pierwsze wystarczy podać adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przebrany poprzez nas nick czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay.net opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay.net opinie – Bit-Bay

Wpłata na bitbay.net opinie

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji szybkiej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay.net opinie ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay.net opinie

bitbay.net opinie