bitbay net - BitBay
3542
page-template-default,page,page-id-3542,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay net

[yasr_overall_rating]

bitbay net

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay net

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay net) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay net – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i zróżnicowana o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitbay net.

bitbay net:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. weryfikacja jest wiążąca po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay net.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay net – Giełda kryptowalut

Płatności na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji pośpiesznej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay net ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay net

bitbay net