bitbay ltc - BitBay
3701
page-template-default,page,page-id-3701,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay ltc

[yasr_overall_rating]

bitbay ltc

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay ltc

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay ltc) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay ltc –

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay ltc.

bitbay ltc:

Inicjujemy od zrealizowania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja została wysoce uproszczona. Na ten czas tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany poprzez nas login tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay ltc.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay ltc – Bit-Bay

Płatności na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej alternatyw ekspresowej płatności, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( bitbay ltc ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay ltc

bitbay ltc