BitBay Lisk, Polska Giełda Lisk, Polska giełda LSK - bit-bay.com
496
page-template-default,page,page-id-496,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BitBay Lisk

[yasr_overall_rating]

Czym jest Lisk i czy giełda BitBay Lisk to dobra inwestycja?

Biorąc pod uwagę naturę otwartego oprogramowania Bitcoina i technologii blockchainowych powszechnym jest pojawianie się na rynku co raz to nowszych kryptowalut oferujących inne możliwości. Jedną z tych kryptowalut jest właśnie Lisk (LSK).

Czym jest Lisk?

Lisk jest zdecentralizowaną siecią posiadającą swój własny blockchain, który powstał po to, by utworzyć blockchain który oferuje deweloperom budowanie aplikacji o szerokim spektrum w sieci Lisk. W tym właśnie podobny jest do sieci Ethereum. Jednakże, blockchain Liska nie powstał w celu tworzenia inteligentnych kontraktów, ale do tworzenia różnych aplikacji i funkcjonalności korzystając z biblioteki Lisk App SDK.

Dzięki tej walucie, dostępnej na BitBay Lisk, deweloperzy są w stanie wykonać backend aplikacji, ale także front. Innymi słowy, mogą tworzyć aplikacje o różnych funkcjonalnościach, a także interfejs graficzny korzystając z Lisk App SDK.

Gdzie kupić Liska?

Lisk jest dostępny na giełdzie BitBay Lisk i można go kupić po niskiej cenie korzystając z takich walut jak Bitcoin, Euro, USD i złotówki.

Czy inwestycja na BitBay Lisk to dobra inwestycja?

Przyszła cena Liska zależna jest w dużej mierze od sukcesu sieci BitBay Lisk i adaptacji tej technologii przez deweloperów, programistów i różnego rodzaju start-upy. Lisk nie jest cyfrową walutą, za pomocą której jesteśmy w stanie kupować i sprzedawać usługi i produkty. W przeciwieństwie do Bitcoina, żaden sprzedawca prawdopodobnie nigdy nie zaakceptuje Liska jako środka płatności. Dlatego też kluczowym środkiem napędowym Liska będzie adaptacja technologii i zainteresowanie inwestorów.