bitbay limits - BitBay
3953
page-template-default,page,page-id-3953,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay limits

[yasr_overall_rating]

bitbay limits

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay limits

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay limits) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay limits – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Aby zaradzić ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay limits.

bitbay limits:

Inicjujemy od skonstruowania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po chwili na podany poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay limits.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay limits – Gieła bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay limits ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay limits

bitbay limits