bitbay kurs - BitBay
3806
page-template-default,page,page-id-3806,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay kurs

[yasr_overall_rating]

bitbay kurs

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay kurs

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay kurs) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay kurs – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay została utworzona z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bitbay kurs.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została wielce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas login jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przewinieniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay kurs.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay kurs – Giełda krypto

Płatności na Giełdę BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji rychłej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay kurs ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay kurs

bitbay kurs