bitbay konto - BitBay
3653
page-template-default,page,page-id-3653,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay konto

[yasr_overall_rating]

bitbay konto

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay konto

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay konto) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay konto –

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z sądzą o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież zróżnicowana o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay konto.

Bit Bay rejestracja:

Inicjujemy od utworzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała wielce uproszczona. Na ten czas tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany przez nas login czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay konto.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay konto – Gieła bitcoin

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości rychłej odpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay konto ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay konto

bitbay konto