bitbay infolinia - BitBay
3905
page-template-default,page,page-id-3905,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay infolinia

[yasr_overall_rating]

bitbay infolinia

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay infolinia

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay infolinia) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay infolinia –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z sądzą o traderach, dla których liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana a także wzbogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay infolinia.

bitbay infolinia

Zaczynamy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na kopsnięty przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay infolinia.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay infolinia – BitBay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości szybkiej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay infolinia ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay infolinia

bitbay infolinia