bitbay historia - BitBay
4088
page-template-default,page,page-id-4088,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay historia

[yasr_overall_rating]

bitbay historia

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay historia

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay historia) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay historia – Portfel

Nowa edycja giełdy Bitbay została stworzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay historia.

bitbay historia

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została znacznie sprowadzona. Po pierwsze trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwil na dostarczony poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany przez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po wykroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay historia.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay historia – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit Bay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw błyskawicznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku w przybliżeniu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitbay historia ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay historia

bitbay historia