bitbay giełda - BitBay
3890
page-template-default,page,page-id-3890,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay giełda

[yasr_overall_rating]

bitbay giełda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay giełda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay giełda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay giełda – Kryptowalut

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z uważają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana a także ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay giełda.

Bit Bay rejestracja

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na początek trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay giełda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay giełda – Giełda krypto

Płatności na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku o tyle o ile 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego oraz stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bitbay giełda ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay giełda

bitbay giełda