bitbay faktury - BitBay
3893
page-template-default,page,page-id-3893,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay faktury

[yasr_overall_rating]

bitbay faktury

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay faktury

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay faktury) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay faktury –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bitbay faktury.

Bit Bay zakładanie konta:

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązująca po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay faktury.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay faktury – Bitcoin

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także przydatnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitbay faktury ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay faktury

bitbay faktury