bitbay exchange - BitBay
3761
page-template-default,page,page-id-3761,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay exchange

[yasr_overall_rating]

bitbay exchange

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay exchange

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay exchange) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay exchange – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także uświetniona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay exchange.

BitBay rejestracja:

Zaczynamy od stworzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wielce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay exchange.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay exchange – Bit Bay

Wpłata na Giełdę BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej alternatyw pośpiesznej odpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego tudzież sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitbay exchange ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay exchange

bitbay exchange