bitbay.com - BitBay
3527
page-template-default,page,page-id-3527,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay.com

[yasr_overall_rating]

bitbay.com

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay.com

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay.com) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbay.com – Sprzedaż

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których liczy się przeważnie prędkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana jak i uświetniona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay.com.

Bit Bay zakładanie konta

Zaczynamy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała wielce sprowadzona. Na wstęp trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po chwileczek na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony poprzez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay.com.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay.com – Bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji ekspresowej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu około 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay.com ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay.com

bitbay.com