bitbay com - BitBay
3539
page-template-default,page,page-id-3539,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay com

[yasr_overall_rating]

bitbay com

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay com

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay com) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay com – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay została skonstruowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana oraz zróżnicowana o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay com.

BitBay zakładanie konta:

Inaugurujemy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została znacznie uproszczona. Na wstęp tylko trzeba przekazać adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany przez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bitbay com.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay com – Bit-Bay

Wpłata na bitbay com

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji pośpiesznej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu w przybliżeniu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitbay com ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay com

bitbay com