bitbay blog - BitBay
3725
page-template-default,page,page-id-3725,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay blog

[yasr_overall_rating]

bitbay blog

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay blog

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay blog) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbay blog – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z mniemają o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też przyozdobiona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay blog.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od sporządzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała znacznie uproszczona. Na początek wystarczy kopnąć adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany przez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bitbay blog.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay blog – Bit-Bay

Wpłata na Giełdę BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji szybkiej płatności, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bitbay blog ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay blog

bitbay blog