bitbay bitbay - BitBay
3764
page-template-default,page,page-id-3764,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay bitbay

[yasr_overall_rating]

bitbay bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay bitbay – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała utworzona z mają na myśli o traderach, dla których liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana a także uświetniona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay bitbay.

bitbay bitbay:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została wielce uproszczona. Na początek trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany przez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay bitbay – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji ekspresowej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego oraz przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay bitbay ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay bitbay

bitbay bitbay