bitbay bez weryfikacji - BitBay
3560
page-template-default,page,page-id-3560,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

bitbay bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay bez weryfikacji – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay bez weryfikacji.

bitbay bez weryfikacji:

Inaugurujemy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay bez weryfikacji – Giełda kryptowalut

Wpłaty na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw pośpiesznej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay bez weryfikacji ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay bez weryfikacji

bitbay bez weryfikacji