bitbay api - BitBay
3938
page-template-default,page,page-id-3938,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay api

[yasr_overall_rating]

bitbay api

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay api

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay api) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay api – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana czy też zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay api.

BitBay rejestracja

Inicjujemy od sporządzenia naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na wstęp starczy podać adres email.

Po chwileczek na dostarczony poprzez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wybrany przez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązująca po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay api.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay api – Giełda krypto

Wpłata na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji szybkiej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w relacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitbay api ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay api

bitbay api