bit:bay - BitBay
3689
page-template-default,page,page-id-3689,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit:bay

[yasr_overall_rating]

bit:bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit:bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit:bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bit:bay – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bit:bay.

BitBay zakładanie konta

Zaczynamy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została znacznie uproszczona. Na wstęp wystarczy dostarczyć adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany poprzez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. weryfikacja jest przymusowa po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bit:bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit:bay – Gieła bitcoin

Wpłata na Bit-Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości pośpiesznej płatności, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bit:bay ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit:bay

bit:bay