bitbay - BitBay
3554
page-template-default,page,page-id-3554,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay

[yasr_overall_rating]

bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się przeważnie prędkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana czy też zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay.

bitbay:

Zaczynamy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba podać adres email.

Po chwil na kopsnięty przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przekroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay – Gieła bitcoin

Płatności na Bit Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej zapłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay

bitbay