bitbaty - BitBay
3830
page-template-default,page,page-id-3830,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbaty

[yasr_overall_rating]

bitbaty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbaty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbaty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bitbaty –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została sporządzona z mniemają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitbaty.

Bit Bay rejestracja:

Zaczynamy od wykonania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony przez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbaty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbaty – Gieła bitcoin

Wpłaty na BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej alternatyw ekspresowej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bitbaty ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbaty

bitbaty