bitbat - BitBay
3722
page-template-default,page,page-id-3722,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbat

[yasr_overall_rating]

bitbat

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbat

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbat) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbat –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbat.

bitbat:

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została wielce sprowadzona. Na wstęp starczy kopsnąć adres email.

Po chwil na kopsnięty przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało notabene zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bitbat.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbat – Giełda krypto

Płatności na Giełdę BitBay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw ekspresowej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w relacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitbat ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbat

bitbat