bit - BitBay
3704
page-template-default,page,page-id-3704,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit

[yasr_overall_rating]

bit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

bit – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których liczy się głównie prędkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bit.

BitBay zakładanie konta:

Zaczynamy od zrealizowania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany przez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja jest przymusowa po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit – Gieła bitcoin

Wpłata na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw szybkiej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu około 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w korelacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bit ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit

bit