bit polska - BitBay
3632
page-template-default,page,page-id-3632,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit polska

[yasr_overall_rating]

bit polska

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit polska

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit polska) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bit polska – Portfel

Nowa edycja giełdy Bitbay została utworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bit polska.

bit polska

Inaugurujemy od sporządzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na ten czas trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bit polska.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit polska – BitBay

Wpłaty na BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji szybkiej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bit polska ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit polska

bit polska