bit or bay - BitBay
3968
page-template-default,page,page-id-3968,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit or bay

[yasr_overall_rating]

bit or bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit or bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit or bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bit or bay – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana czy też przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bit or bay.

BitBay rejestracja

Zaczynamy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony poprzez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bit or bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit or bay – Giełda kryptowalut

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i właściwego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bit or bay ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit or bay

bit or bay