bit on bay - BitBay
3635
page-template-default,page,page-id-3635,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit on bay

[yasr_overall_rating]

bit on bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit on bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit on bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bit on bay – Giełda

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bit on bay.

bit on bay:

Inaugurujemy od stworzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwileczek na dostarczony przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przesiany przez nas nick tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bit on bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit on bay – BitBay

Płatności na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego czy też sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bit on bay ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit on bay

bit on bay