bit bit bit - BitBay
4031
page-template-default,page,page-id-4031,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit bit bit

[yasr_overall_rating]

bit bit bit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit bit bit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit bit bit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bit bit bit – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bit bit bit.

bit bit bit

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wielce uproszczona. Na wstęp trzeba tylko podać adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. weryfikacja jest obligatoryjna po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bit bit bit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit bit bit – Giełda kryptowalut

Wpłata na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości ekspresowej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bit bit bit ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit bit bit

bit bit bit