bit bey - BitBay
3857
page-template-default,page,page-id-3857,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit bey

[yasr_overall_rating]

bit bey

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit bey

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit bey) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bit bey –

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana oraz ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bit bey.

Bit Bay zakładanie konta:

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na początek starczy kopsnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po pogwałceniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bit bey.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit bey – Bitcoin

Płatności na bit bey

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości szybkiej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( bit bey ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit bey

bit bey