bit bay opinie - BitBay
3947
page-template-default,page,page-id-3947,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit bay opinie

[yasr_overall_rating]

bit bay opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit bay opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit bay opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bit bay opinie – Kryptowalut

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z uważają o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana jak i zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bit bay opinie.

BitBay zakładanie konta

Inaugurujemy od zrealizowania naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp trzeba tylko przekazać adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bit bay opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit bay opinie – Bit Bay

Wpłata na bit bay opinie

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej alternatyw pośpiesznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu o tyle o ile 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież sposobnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bit bay opinie ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit bay opinie

bit bay opinie