bit bay net - BitBay
3926
page-template-default,page,page-id-3926,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bit bay net

[yasr_overall_rating]

bit bay net

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bit bay net

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bit bay net) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bit bay net – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z mniemają o traderach, dla których liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana a także ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bit bay net.

BitBay zakładanie konta

Rozpoczynamy od stworzenia naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp starczy przekazać adres email.

Po chwili na kopsnięty poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wybrany przez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – bit bay net.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bit bay net – BitBay

Płatności na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości prędkiej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bit bay net ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bit bay net

bit bay net