baybit - BitBay
3575
page-template-default,page,page-id-3575,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

baybit

[yasr_overall_rating]

baybit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

baybit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( baybit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

baybit – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została utworzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz uświetniona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – baybit.

baybit

Zaczynamy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na wstęp trzeba tylko podać adres email.

Po chwileczek na przekazany poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany poprzez nas login oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – baybit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

baybit – Bit-Bay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji rychłej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( baybit ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

baybit

baybit