bay - BitBay
4058
page-template-default,page,page-id-4058,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay

[yasr_overall_rating]

bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bay – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bay.

bay

Zaczynamy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na ten czas starczy podać adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony przez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay – Gieła bitcoin

Płatności na bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw błyskawicznej zapłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bay ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay

bay