bay logo - BitBay
4094
page-template-default,page,page-id-4094,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay logo

[yasr_overall_rating]

bay logo

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay logo

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay logo) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

bay logo –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała utworzona z myślą o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bay logo.

Bit Bay zakładanie konta

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze wystarczy kopnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przesiany przez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. weryfikacja jest obligatoryjna po pogwałceniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bay logo.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay logo – BitBay

Wpłaty na BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej alternatyw ekspresowej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu mniej więcej 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w zależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bay logo ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay logo

bay logo