bay logi - BitBay
4040
page-template-default,page,page-id-4040,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay logi

[yasr_overall_rating]

bay logi

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay logi

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay logi) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bay logi – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bay logi.

bay logi

Zaczynamy od utworzenia naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na początek tylko trzeba podać adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przebrany poprzez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bay logi.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay logi – Bit Bay

Płatności na Giełdę BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw pośpiesznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w relacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( bay logi ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay logi

bay logi