bay bitbay - BitBay
4001
page-template-default,page,page-id-4001,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay bitbay

[yasr_overall_rating]

bay bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

bay bitbay – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla których liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także uświetniona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bay bitbay.

BitBay zakładanie konta

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwil na dostarczony przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przestępstwu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bay bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay bitbay – BitBay

Wpłata na bay bitbay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej alternatyw pośpiesznej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bay bitbay ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay bitbay

bay bitbay