bay bit - BitBay
3815
page-template-default,page,page-id-3815,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay bit

[yasr_overall_rating]

bay bit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay bit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay bit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bay bit –

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bay bit.

bay bit

Rozpoczynamy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wielce sprowadzona. Na wstęp wystarczy przekazać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany poprzez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bay bit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay bit – Bit-Bay

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego oraz sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( bay bit ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay bit

bay bit