bay bay - BitBay
3842
page-template-default,page,page-id-3842,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bay bay

[yasr_overall_rating]

bay bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bay bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bay bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

bay bay – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay została wykonana z mają na myśli o traderach, dla których liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bay bay.

Bit Bay zakładanie konta:

Inaugurujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Na wstęp trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwil na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przewinieniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bay bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bay bay – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bay bay ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bay bay

bay bay