b itbay - BitBay
3662
page-template-default,page,page-id-3662,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

b itbay

[yasr_overall_rating]

b itbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

b itbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( b itbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

b itbay –

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z mają na myśli o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – b itbay.

b itbay

Inicjujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na początek trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po sekund na dostarczony poprzez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany przez nas login tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – b itbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

b itbay – Giełda krypto

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości rychłej płatności, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku z grubsza 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( b itbay ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

b itbay

b itbay