adres portfela btc - BitBay
4073
page-template-default,page,page-id-4073,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

adres portfela btc

[yasr_overall_rating]

adres portfela btc

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

adres portfela btc

Naszym zdaniem giełda BitBay ( adres portfela btc) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

adres portfela btc – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana jak i uświetniona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – adres portfela btc.

adres portfela btc:

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce uproszczona. Na ten czas tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany przez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – adres portfela btc.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

adres portfela btc – Gieła bitcoin

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji ekspresowej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( adres portfela btc ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

adres portfela btc

adres portfela btc