0.01 btc to pln - BitBay
3776
page-template-default,page,page-id-3776,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

0.01 btc to pln

[yasr_overall_rating]

0.01 btc to pln

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

0.01 btc to pln

Naszym zdaniem giełda BitBay ( 0.01 btc to pln) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

0.01 btc to pln – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana oraz urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – 0.01 btc to pln.

BitBay rejestracja

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została wysoce sprowadzona. Na początek tylko trzeba podać adres email.

Po chwil na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wybrany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – 0.01 btc to pln.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

0.01 btc to pln – Giełda kryptowalut

Płatności na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji ekspresowej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( 0.01 btc to pln ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

0.01 btc to pln

0.01 btc to pln